Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - İNSANLIĞIMIZIN YOK EDİLMESİNİ REDDEDİYORUZ!
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 January 2009, 23:34   Mesaj No:1

umut

Papatyam Editörü
Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:umut isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1242
Üyelik T.: 19 February 2008
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart İNSANLIĞIMIZIN YOK EDİLMESİNİ REDDEDİYORUZ!

İNSANLIĞIMIZIN YOK EDİLMESİNİ REDDEDİYORUZ!

[color=blue]İNSANLIĞIMIZIN YOK EDİLMESİNİ REDDEDİYORUZ!

Evlerimizde ve işyerlerimizdeki televizyonlarda artık futbol maçı seyretmiyoruz. Dünyamızın 'Filistin' diye anılan bir parçasında insanlığımızın hunharca yok edilişini seyrediyoruz. Filistin'de işlenen katliamı, bir futbol maçını izler gibi seyretmeyi reddediyor, bu katliamı işleyenlerle aynı cinse sahip olduğumuzdan dolayı insanlığımızdan utanıyoruz. Filistin'de işlenen katliam, insanın insana karşı nasıl vahşileşebileceğinin korkunç bir örneği olarak önümüzde durmaktadır.

Bütün insanlığın gözü önünde işlenen bu katliama sadece katledilen Filistinlilerin sayısı açısından bakmıyoruz. Gazze'de sadece yüzlerce Filistinli katledilmemektedir. Orada katledilen ortak insanlığımız, insanlığımızın ruhu ve vicdanıdır.Bizler, dünyanın en korkunç terör mekanizmasına dönüşen İsrail devletini, insanlığımızı hunharca katletmekten dolayı kınıyor ve onu insanlık ve tarih önünde tel'in ediyoruz.

EY MÜSLÜMANLAR! BU HADISI ŞERİFİ
OKUDUGUNUZDA RAHAT
OLABILIYORMUSUNUZ?
ELLERİNİZDEN HİÇBİRŞEY GELMESE BİLE!
BOYKOT EDİN!!

TÜM İSLAM ALEMİNİ BOYKOTA ÇAĞIRIYORUZ!!!

İSRAİLİ KINAMAKTAN FAZLASINI YAPABİLİRİZ

YARDIM YAPIYORUZ

İsrail´in son günlerdeki acımasız saldırıları sonucunda çocuk, kadın, savunmasız bir çok kişi hayatını kaybetti.Bu durum bir İnsanlık ayıbı halini almıştır. Bizde sövmek yerine, kızmak yerine, oturmak yerine yardım etmenin daha doğru olacağını düşündük. Bu nedenle tüm üye ve ziyaretcilerimizi Filistine yardım kampanyalarından birisine destekte bulunmaya davet ediyoruz...

israil mallarına boykot