Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - İzlesene Beni Dışarıdan
Konu Başlıkları: İzlesene Beni Dışarıdan
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 May 2006, 20:01   Mesaj No:2

beliz

Papatyam Paylaşımcı Üyesi
Durumu:beliz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 792
Üyelik T.: 24 March 2006
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart İzlesene Beni Dışarıdan

Bir Dilin bütün sözcüklerini kullansam seni
tarif edemeyeceğimi biliyordum,Ulaşılmaz oldun hep.Dokunmak,Hissetmek ve doluluğu yaşamak isterken seni,
Kocaman bir yanlızlıktı payımıza düşen.Payıma düşen herşeyi erteledim
ama erteleyemediğim birsey vardı sana benziyordu.Su olsan Dokunduğumda bozulurdu Bozulmayan birseysin,
gidilecek bir yer olsan sonu olurdu sonu olmayan birseydin,uykuka görülecek bir rüya olsan uyanırdım beni rüyamdan uyandırmaYacak
birseydi bu.Simsiyah Saçların Olsun İstiyordum ama Bahtım deiLdin.Bugün seni gözlerinden,anafartadan ,Üç ırmağın Birleştiği yerinden öpsem
aklıma ırmaklar geliyor.Düşünki yılan dağından aşagı İniyoruz ve dünyada sadece iki Kişiliktürkü kalmış onu söylüyoruz
öyle birşeysin sen.Seni düşündükçe yoruluyorum desem Dünyanın en Büyük yalanı olur,Yalanım yok.Bugünden yarına Ne kalır Bilmem,ama sen Kalırsın tıpkı yatağı Değişmeyen Bir Irmak Gibi,
Yaşadıklarımız azdı zamana sığmadık yaşamak istediğimiz her şeyi.Bugün Şarkı söylüyorsam ogün şarkı deilk şarkı gibi seni yaşamak istedim.
Halkıma benziyordun Biryanın göç,biryanın yoprak kokuyordun.Gezmediğim Yerin Kalmadı Bazen YasakLandım,Bazen bir suc Gibi Boynumda Taşıdım seni.Yedi telli SazımLa Bile Anlatamadım Sen Bir Ucurumun Gülüyd'ün her Elimi uzattığımda Bin kırıkLa geri döndüm
Yasalarınm bile tanımlayamadığı birşeydin,haritalara sığmazdın Her Ülkede bir başka gülüyordun.Güzeldin,tatlıydın dokunduğumda nereli olduğumu seninle hatırladım.
Bana Kendimi hatırlatan birşeysin sen Uzaksın,Yakınsın,Özlenensinama BUGÜN DEİL YARIN GİBİ BİRŞEYSİN SEN! Bugün herşeyi değiştirmek için Çabalarken
sen Değişmeyen olarakDuruyorsun Karşımda.Kabul Ediyorum Dünyaya Bu Kalsın,ama Sen BİLME!
Dünyada Kaç İklim,Kaç Zulüm,Kaç Olüm Var,Bir seni Bunların Karşısına Koymak Nasıldır Bilemezsin,BİLME!