Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Ve Gittin
Konu Başlıkları: Ve Gittin
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31 March 2006, 19:26   Mesaj No:1

Mekansiz

Guest
Durumu:
Papatyam No :
Arkadaşları:
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:
Takdir Et:
Standart Ve Gittin

Ve Gittin

GİTTİN ANLADIM

Fonda en damar aşk şarkıları çalıyor şimdi.Bense senden bir suçlu yaratmak, kendimi rahatlatmak için yazmalardayım.Bu ilişkinin başlangıcını anlatmak isterdim ve son sayfasını boş bırakmak yaşanacak güzel günler var daha demek.Ama hiçbir ilişki tek başına yaşanmıyor .Tek başına yaşanan sadece ayrılık Bitti deniyor ve bitiyor bu kadar basit işte.

Çağımızın şu işimizi kolaylaştırdığını söylediğimiz icadı bunun için en ideal yol.Ne yakasına yapışabiliyorsun bırakma diye ne de o tepeden tırnağa arabesk kokan bir ayrılığı yaşıyorsun. Nil ’in şarkısında söylediği gibi “ gitme uyku haplarını içerim,köprüden atlarım”tehditleri de olmuyor tabi.Bu işleri daha bir kolaylaştırıyor.Ayrılık sebebi bulmak gibi bir derdimizde yok cep telefonunun mesaj bölümüne girip büyük harflerle gözüne sokacak gibi BİTTİ yazacaksın ve senin için eski aşklar listesine girmeye aday kişiye yollayacaksın.Gönderildi iletisi geldiğinde çarpı koyacaksın üstüne,arama direnme ihtimaline karşı bir müddet kapsama alanı dışına çıkacaksın ve telefonunu telesekretere yönlendirip ona içini dökme fırsatı vereceksin.Elbet yorulacak ve anlayacak istenmediğini. Kahrolsun cep telefonları ve mesaj kutusu zaten tek onlar suçlu

Sen sessizliği tercih ettin ne çalan telefonlar ne de ayrılık mesajları vardı bu iyimiydi kötümü bilmiyordum.Bir müddet anlamamıştım ama şimdi gittin anladım.

Ayrılığın o iç burkan kokusu gitmemişti daha üzerimden sana bunları yazdığımda,çok ağladım İstanbul’un tüm su ihtiyacını karşılayacak kadar gözyaşı akıttım.İstenmediğimi bilerek gurursuzca seni aradım çünkü deliydim çünkü aşıktım.Ve biliyor musun bir yıl boyunca dönmeni bekledim.Ne sen döndün, ne de içimdeki çocuklar güldü.

Bir dostla dertleştik klasik teselli kelimeleri “değmez,daha iyileri olacak vs”kullanmadı o da biliyordu o an benim gözümde senden iyisi yoktu.Bana bir not yazıp bıraktı o notta yazan şeyler bugün bile aklımda”insanlar dünyaya gelirken çift yaratılmışlar ve o gün bugündür diğer yarılarını ararlarmış Ona kızma çünkü o da diğer yarısını arıyor” Sonra kızmadım sonra affettim sonra unuttum ve ben diğer yarımı buldum Umarım herkes benim kadar şanslıdır umarım sende bulursun Herkes gibi sende mutluluğa kanat çırpmayı hak ediyorsun