Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Gözlerinen Vazgeçmek Kolaymı
Konu Başlıkları: Gözlerinen Vazgeçmek Kolaymı
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 April 2006, 17:43   Mesaj No:6

beliz

Papatyam Paylaşımcı Üyesi
Durumu:beliz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 792
Üyelik T.: 24 March 2006
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart SENI COK AMA COK SEVIYORUM ASKIM

[size=18px]Sana nasil anlatsam bilmiyorum. Ama bildigim tek ama tek sey seni delicesine cok sevdigim. Seninle öyle bütünlestim ki ayrilmak degil kopamiyorum senden. Bunlarin ikisini de yapamiyorum. Cünkü artik düsünemiyorum. Kafama, benligime o kadar yerlesmissin ki, seni oradan cikartmak olanaksiz. Belki kendimi kücük düsürüyorum ama sevgide kücük düsme söz konusu olsa bile seve seve senin icin her adimi atarim. Seni o kadar cok sevdim ki artik askim senden bile öte. Seni sevdigimi daglara, taslara kisacasi her yere haykirmak istiyorum Seni Seviyorum!!!

Bu kelime topluluklarini defalarca senin icin ama yalniz senin icin tekrarlayabilirim. Biliyormusun, seni sevdigimden beri artik cevremdeki hersey gözüme daha güzel daha hos ve de daha ümit verici gelmeye basladi cünkü onlar bana seni hatirlatiyor...

Daglar gibi sende icimde cok büyük tutunulmasi zor bir yerdesin. Tepeler gibi sende icimde ulasilmasi zorsun. Zirveye sadece bir kisi cikar senin yasaminda, iste o da ben olmak istiyorum zirvede tek ben… BEN VE SEN...

Sensiz gecen bir gün degil bir saniye bile düsünemez oldum. Sen benim, benligim, varligim, hayatim, gelecegim, cilginligim, sevincim, mükemmelim, sevgilim kisacasi herseyim HERSEYIMSIN...

SENI COK AMA COK SEVIYORUM ASKIM
[/size]