Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Neler Yapabiliriz/MOTİVASYON...
Konu Başlıkları: Neler Yapabiliriz/MOTİVASYON...
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 March 2012, 14:49   Mesaj No:6

PESTEMAL

Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:PESTEMAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 145
Üyelik T.: 16 February 2005
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Ynt: Neler Yapabiliriz/MOTİVASYON...

"Şükretmek benim için son derece etkili bir alıştırma oldu. Sabahları uyandığımda: 'Teşekkür ederim' diyorum. Her sabah, ayaklarım zemine değdiğinde buna şükrediyorum. Sonra, dişlerimi fırçalayıp yeni güne hazırlanırken şükrettiğim şeyler sayesinde koşturmaya başlıyorum. Rutin işlerimi yaparken, bir yandan da minnettarlığımı duyumsuyorum."
~James Arthur Ray~

"Sahip olduklarınıza dair farklı ...duygular hissetmeye başladığınızda, daha fazla iyiliği kendinize çekmeye başlayacaksınız. Şükredecek daha çok şeyiniz olacak. Çevrenize bakıp; 'İstediğim gibi bir arabam yok. İstediğim gibi bir evim yok. İstediğim gibi bir eşim yok. İstediğim kadar sağlıklı değilim...' diyebilirsiniz. Aman! Geriye sarın, geriye sarın!
Bunlar sizin istemediğiniz şeyler. Odaklanmanız gereken şeyler, sahip olduğunuz için şükrettikleriniz. Örneğin; bunları okumak için gözleriniz olduğuna şükredebilirsiniz. Sahip olduğunuz giysiler için de teşekkür edebilirsiniz; evet belki daha güzellerini tercih ederdiniz ama, sahip olduklarınız için şükretmeye başlarsanız dilediğiniz gibilerini çok yakında almanız da mümkün."

~Dr. Joe Vıtale~