Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - SEVGİ NEDİR....?
Konu Başlıkları: SEVGİ NEDİR....?
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 April 2006, 14:49   Mesaj No:7

Papatyam

Papatyam Site Yöneticisi
Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:Papatyam isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1546
Üyelik T.: 11 March 2005
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart SEVGİ NEDİR....?

[size=18px]Sevgiliye Mektup[/size]

Bilmiyorum içimden sana bu mektubu yazmak geldi özlemlerimi sitemlerimi sana söyleyemediklerimi yazmak istedim ; bu yazdıklarım sana ulaşacak mı? Ya da sen okuyacak mısın bilmiyorum?

Yıllar önce bugün yani (sevgililer günü) buluşacaktık söz vermiştik nerede olursak olalım... Gelecektik.

İşte geldim ama sen neredesin?

Göremiyorum?

Gözlerim uzaklara mı bakacak şimdi?

Bir ben yolun ortasında ; saçlarımın dağılmış ellerim soğuk, tenim donuk ; soğuk ve sisli karanlık Ankara kışında seni bekliyorum.

Ben yalnız ve Ankara’nın sisli ve karanlık kışında kalmışım da seni göremez olmuşum. Ürkek korkak ve bu şehir üstüme geliyor korkuyorum bir an önce kaçmak istiyorum.... Belki senden belki, karanlık bu şehirden...

Oysa ki ; ne hayallerle takılmıştım kara trenin arkasına, cam kenarına oturup rayları izleyip geçen her saniyenin sana daha çok yakınlaştığımı hissediyordum Seni özlemiş, boynuna sarılıp da öylece kalmak istemiştim...

Seni soruyorum bu sisli şehre... Sorduum herkes ; artık o yalnız dolaşmıyor...

Uzaklara dalıp düşünmüyor, seni de beklemiyor dediler.

Yıkılıyorum......

İlk ve son kez!

Bundan böyle seni ne özlemeye, görmeye ne cesaretim kaldı ne de? Hiç! kocaman bir hiç işte....

Hani sen benim her şeyim ; gözündeki ışık kalbimin deki nehir, bileğindeki gücümdün.

Söz vermiştik yıllar önce bugün için yani 14 şubatta beni bekleyecektin....

Bir zamanlar 14 şubatta biz varmışız... Şimdi ne şubat kaldı nede biz... Önümüz bahar ve yaz sen de gönlünce yaşa.

Hepsi bu kadar işte……………

Aysun PAKSOY