Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - vazgeçtim
Konu Başlıkları: vazgeçtim
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 April 2006, 15:04   Mesaj No:2

beliz

Papatyam Paylaşımcı Üyesi
Durumu:beliz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 792
Üyelik T.: 24 March 2006
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Seni sevmekten neden hiç vazgeçmedim?

“Seni sevmekten vazgeçmedim asla.
Çünkü hayat boyu beklediğimdin sen.
Evet şimdi gitmiş olabilirdin beni terk edip. Ama gelmiş ve bana sonsuz güzellikler vermiştin bir zamanlar. Önemli olan buydu.
Vazgeçmemiştim seni sevmekten.
Çünkü bana kalbimi okşayacak sözler söylemiştin sen.
Şimdi artık sesini bile duyurmuyor olabilirdin. Ama konuşmuş ve hayata dönmemi sağlamıştın bir zamanlar. Önemli olan buydu.
Asla vazgeçmemiştim seni sevmekten.
Çünkü kocaman kahkahalar attığımız güzel günlerimiz olmuştu.
Evet sonra aylarca ağlatmıştın beni gidişinle. Ama o kocaman kahkahaları hiçbir şey beklemeksizin hediye etmiştin bana bir zamanlar. Önemli olan buydu.
Seni sevmekten vazgeçmedim asla.
Çünkü bana beni sevdiğini söylemiştin geceleri sevişirken.
Evet şimdi taş kadar değerim olmayabilirdi senin için. Ama beni sevdiğini
söyleyerek dünyanın en güzel, en mutlu kadını olmamı sağlamıştın bir zamanlar. Önemli olan buydu…
Önemli olan seni sevmekti.
Beni sev diye sevmemiştim seni. Bu yüzden bensel sebeplerle vazgeçemezdim seni sevmekten. Seni sevmek güzeldi. Ve inan bana yaşadığımız şu günlerde birini sevebilmek hiç kolay değildi.
Vazgeçmek için sebepler bulmak kolaydı. Ama önemli olan vazgeçmeyecek gücü ve iyi niyeti bulmaktı…
Ben senin bana bir zamanlar verdiklerine duyduğum saygıyı yeterli sebep olarak görüyorum ve apayrı yönlere doğru gittiğimiz bugün bile seni sevmekten vazgeçmiyorum.
Çünkü sen benim için tüm yalanlardan, incinmişliklerden, ihmallerden, huzursuzluklardan çok daha değerlisin…”

Yazı bu kadar… Kimseye değil, herkese bu yazı… Lütfen vazgeçmeyelim sevmekten… Yollar ayrılabilir, hiç bitmeyecek sandığımız ilişkiler bitebilir ve hayat bizleri çok farklı yönlere sürükleyebilir belki… Ama vazgeçmeyelim… Birini sevmekten vazgeçmemek hiç ayıp değil inanın bana… Sevginin sonsuz kere arkasında durmak hiç küçültmez sizi inanın…
İnanın ve vazgeçmeyin sevmekten…
Dünya çok keyifsiz bir yer olmakta gitgide ve hayat her geçen sene daha da zorlaşıyor…
Bu tatsızlığın içinde her yaraya iyi gelecek tek şey sevgi…
Bu yüzden ben derim ki vazgeçmeyelim sevdiklerimizi sevmekten kolayca…