Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Evladinizi ne kadar Seviyorsunuz?
Konu Başlıkları: Evladinizi ne kadar Seviyorsunuz?
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 May 2006, 22:42   Mesaj No:1

abd

papatyam Acemi Üyesi
Durumu:abd isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 548
Üyelik T.: 26 September 2005
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Evladinizi ne kadar Seviyorsunuz?

Evladinizi ne kadar Seviyorsunuz?

"Fazilet, menfaatlerin carpistigi yerde meydana cikar"

M. Morgan

Vietnam da savastiktan sonra terhis olup evine dönmekte olan bir asker, San Francisco dan ailesini aradi: "Anne, baba! Eve dönüyorum, ama sizden birsey rica ediyorum. Yanimda bir arkadasimi da getirmek istiyorum."

Anne-baba, "Memnuniyetle, onunla tanismak isteriz" diye cevapladilar. Fakat oglan: "Bilmeniz gereken bir sey var." diye devam etti: "Arkadasim savasta agir yaralandi. Bir mayina basti ve bir koluyla ayagini kaybetti. Gidecek hicbir yeri yok ve onun gelip bizimle kalmasini istiyorum."

"Bunu duydugumuza üzüldük oglum. Belki onun baska bir yer bulmasina yardimci olabiliriz."

"Hayir. Anne, hayir baba! Onun bizimle yasamasini istiyorum."

"Oglum!" dedi babasi, "Bizden ne istedigini bilmiyorsun. Onun gibi özürlü biri bize korkunc bir yük olur. Bizim kendi hayatimiz var ve bunun gibi bir seyin hayatimiza engel olmasina izin vermeyiz. Bence bu arkadasini unutup eve dönmelisin. O kendi basinin caresine bakacaktir."

Oglu o anda telefonu kapatti. Ailesi ondan bir süre haber alamadi. Ama birkac gün sonra, San Francisco polisinden bir telefon geldi. Ogullarinin yüksek bir binadan düsüp öldügünü ögrendiler. Polis bunun intihar olduguna inaniyordu. Üzüntü dolu anne baba hemen San Francisco ya uctular ve ogullarinin cesedini tesbit etmek icin sehir morguna götürdüler.

Morgta ogullarinin yüzüne baktiklarinda hemen teshis ettiler. Fakat cesedi biraz daha dikkatle baktiklarinda gördükleri manzara karsisinda dehsete düstüler, Ogullarinin sadece bir kolu ve bir bacagi vardi...!