Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - sadri şener istifa
Konu Başlıkları: sadri şener istifa
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 February 2013, 20:44   Mesaj No:4

umut

Papatyam Editörü
Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:umut isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1242
Üyelik T.: 19 February 2008
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart sadri şener istifa

ALTTAKİ RESİMLERİ BEN ÇEKMEDİM SENİN YAYINCI KURULUŞUN RESİMLERİ EĞER DÜRÜSTSEN YORUMUNU SİZLERE BIRAKIYORUM
Herşeye rağmen tebrik ediyorum güzel oynadınız kazandınız

Trabzonspor-Fenerbahçe maçının 7. dakikasında çok tartışılacak bir pozisyon yaşandı. Adrian Mierzejewski'nin 40 metreden kaleye yolladığı topa Egemen Korkmaz koşup kafayla müdahale etti. Pozisyonda topun çizgiyi geçip geçmediği tartışmaları yapıldı. Ancak Lig TV'nin kamerası Piero'ya göre, çok konuşulan pozisyonda topun tamamı çizgiyi geçti.

Yayıncı kuruluş Lig TV'nin ölçüm cihazı 'Piero' Adrian'ın vuruşunda topun çizgiyi tamamen geçtiğini belirtse de eski Alman hakem Markus Merk buna karşı çıktı.

Markus Merk yaptığı açıklamada, "Kurala göre topun hepsinin çizgiyi geçmesi lazım. Bence yüzde 80'i çizginin gerisinde ama yüzde 100'ü değil. Bunu hiçbir yardımcı göremez. Benim fikrime göre bu pozisyon gol değil. Kale çizgi hakemi de olsa bu pozisyonu göremeyebilir. Bu pozisyonda hakemi suçlayamayız. Burada 'Piero' gol diyor ama bana göre değil" diye konuştu.

KUYT OFSAYT MI?

Öte yandan Lig TV'nin Piero'su, Fenerbahçe'nin ilk golünde Sol Bamba'nın ters vuruşundan önce Dirk Kuyt'ın 11 cm ofsaytta olduğunu tespit ederken, Markus Merk ise bu pozisyonla ilgili olarak, "Ben maçı izlerken de söyledim, benim için klasik pozisyon, klasik hizada. Piero 11 cm ofsayt dese de, benim için bu pozisyon hizada. Yardımcıyı bu pozisyon için suçlayamayız" dedi.

İşte o verilmeyen gol

Asım Yusuf Öz’ün çok rahat pozisyonda gördüğü bariz gol için orta hakemi uyarmaması tepki toplarken bu pozisyon da maçın adeta kırılma noktası oldu.

İŞTE PIERO'NUN ÖLÇÜMÜ

Gol mü değil mi, belli oldu!
daha başka gol olabilmesi için ne olması gerekiyor dürüst yorumculara bırakıyorum

Serdar Bali: Maçın dışında camiaya şunu hatırlamak isterim. Trabszonspor’un 2011’de Eskişehirde attığı golleri geçerli saymayıp şampiyonluktan eden Bülent’in buna rağmen Trabzon-Fenerbahçe maçına verebilen anlayışa camia bir şey söyleyemeyeceksek Bülent de kendini gönderen güçlere sırtını dayanarak Trabzonspor’un attığı golü yine vermeyecek cesarette bulanabilir. Bulunmuştur.. Trabzonspor camiası, Futbol Federasyonu’nun kapısına dayanıp “Maksadın ne açıkca söyle” demelidir. Sol Bamba ve Giray ikilisi tutmadı. 6-7 senedir Serkan’ın orta sahada oynayıp sonradan sağ beke çekilmesi tutmadı. Alanzinrnho ve Adrian değişliklikleri tutmuyor. Trabzonspor’un sağ açığı yok. Bütün bunları yan yana getirdiğimiz zaman bir oyun ortaya çıkmıyor. Yenilmenin ötesinde oynanan futbol ve alınan netice taraftarı çok üzüyor ve utandırıyor. Yöneticilerimizin bunları gözönüne alıp ona göre davranmaları gerekiyor