Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - "Sensiz Yaşayamayacağımı Anla Artık!"
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 February 2006, 10:53   Mesaj No:16

Papatyam

Papatyam Site Yöneticisi
Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:Papatyam isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1546
Üyelik T.: 11 March 2005
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart "Sensiz Yaşayamayacağımı Anla Artık!"

Ben Ömrümce BirTek Gün MutluLuk Bulabildim, Sadece Birtek Gün. Ne Bir Hafta, Ne Bir Ay, Nede Bir Yıl.

Ben Ömrümce BirTek Gün MutluLuk Bulabildim, Sadece Birtek Gün. Ne Bir Mevsim Ne Bir Zaman, Nede başka Bir Tek An.

Bir Tek O Gün Güneş Güneş Gibi Doğdu Karanlıkların Üzerine, Bir Tek Ogün Işık Işık Gibi Parladı Ruhumun derinlerine, Ve ben O Bir Tek Gün Kendimi Çok Sevdim, Bir tek Ogün O Bir Tek Gün Vakıf Olabildim Varlığımın Nedenine.

Hani İlk kez Seni Görüp, Hani İlk kez Sesini Duyduğum Gün.

Ya Şimdi Bir Nefes Kadar yakınımda Ama Binlerce Yıl Uzaklarımdasın, Ruhumun Her Zerresinde FaKat Ebedi Yokluklarındasın,

Unuttum desem Yalan, Unuturum Desem İmkansız. Gözlerim Kapanmıyor ki Bir Gün Hasretsiz.

Canımda Kanımda Tüm Benliğimde Ruhumun Türbelerindesin.

Katlanılmıyor Seni EL de Bilipde Bilmemezlikten Gelmek,Ve de hakkım Olmıyanı Hakkımmış Gibi Haksızca Sahiplenmek.

Bu Ne Ağır Yük, Bu Ne Amansız dert Bu nasıl Çile ALLAHIM ALLAHIMM
ALLAAAHIMMMM Ümitsiz Olduğunu Bile Bile Seni Özlemek Seni Beklemek Ve Sana gel Gel Gell Diye Haykırabilmek...

Ettiğim Dualar Mı Tutmuyor Duymak Mı İstemiyor Duyması Gereken, Yoksa Günaha Mı Yazıldı Sevgim Ayrılıkla cezalandırıldım mı? vuslat Beklerken.

Hangi Sabırla Güç Bulayım, Hangi Teselliyle Avunayım Ömrüm damla damla Gözyaşı Olup Toprağa Düşerken,

Ben Ömrümce Bir tek Gün Mutlu Olabildim Sadece O Bir tek Gün.

Hasretin Serilmiş Sereserpe Yolarımın Üstüne, Özlemlerin Çadır Açmış Ruhumun Derinliklerine, Bırak Kullları Melekler Bile Dayanamazken HasRetin Böylesine Ya Ben nasıl Dayanayım Ya Ben Nasıl Dayanayım Yokluğuna Offf Offf OFffffffffffff...

Adım Attığın her Yeri Hergün Aynı Saate Dolaşıp Duruyorum Elin Değdiği Her Dalı her Taşı tekrar Tekrar Koklayıp Öpüyorum. Biliyorum kavuşmak İmkansız, Bir Çılgınlık Yapıp Bu Dünyadan Göçüp Gitmek De Var Ama YaGidilen Yerde Seni Hiç Görememek Hiç Duyamamak Hiç Hissedememek Korkusu Yok mu... İşde Bu Yüzden Yaşamak Zulum Olsa katlanıyorum. Azab Olsa Sabrediyorum.Çünkü Seni Seviyorum... Sen Varoluşumun Nedeni Yaşama Sevincimsin Sen Ezelimsin, Sen Ebedimsin. Sen Öfke Duyamadığım Kin Güdemediğim Ve Yetti Bee Yettii Beee Diyemediğim Çaresizliğim Vazgeçilmezimsin...................

Hakkı BULUT