Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Adı hüzün olsun
Konu Başlıkları: Adı hüzün olsun
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 May 2006, 02:13   Mesaj No:3

beliz

Papatyam Paylaşımcı Üyesi
Durumu:beliz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 792
Üyelik T.: 24 March 2006
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Adı hüzün olsun

Seni Sadece Sevmiyorum Yaşıyorum da

Canım birtanem sadece varolan aşk daima kendini üretir..derler . Eğer sana aşık olmasaydım hergün tekrar tekrar,güvenli bir limana demirleseydim gemiyi, ne rüzgar yol alırdı bu kadar ötelere, ne de öteler bu kadar yakınlaştırırdı rüzgarını yüreğimin yelkenine...Ama demirlemedim başkasına işte sendeyim her anımda, yaşadığım her nefeste..de ki, vurgun yemiş bir balıkçının o anda attığı yürek bu ...senin vurgunun..Vurgun yemiş balıkçının hiçbir yeri tutmaz! Sadece yüreği atar deli gibi.. sadece yüreğe dönüşür o koca beden..ve sadece yüreği büyür gözbebeklerinde…Kabuslarla uyanırsam birgün,bir bardak su gibi dur yanımda ,hayatı tutan ellerim ol aşkım,her şey değişsin içimin coğrafyasında...Şimdi bu gece senle yaşarken nasıl davranırım sanki benim hiç senim olmamış gibi... Davranmıyorum da zaten..Çünkü ben sana geldiğimde zaten çoktan vurulmuştum sol tarafımdan ,ben sana darmadağın olmaya gelmiştim toparlanmaya değil deli mavim.
Ben senli ölümlere gelmiştim yaşamaya değil...Ama beni yaşatıyorsun beklenmeyeni yaparak hep..Yaşam ile oyun oynama gözükapalılığına soyunmuş ve kendime çekmiştim aşkım .Ve şimdi öylesine açık ki seni sevdiğim gönül gözüm ..İşte haykırıyorum artık, seni deli gibi sevdiğimi..Ben geceleri yıldızlara bakarken seni görüp gülümsüyorum...her yıldız kayışında senin bana özlemle düşüşünü görüyorum...her yağmur da ıslanmak istiyorum tek sana yakın olabilmek için...çünkü yağmur sensin benim için...Artık aşkı,sen bana öğret,ben aşık olmak için seni seçtim...ben candan, tutkulu sevmeler adına seni seçtim..
Seni sevdim, hiç tededdüt etmeden göğsünde uyuyabilmek, gözlerine baktığımda yalnızca beni görmek ve gözlerimde yalnızca senin olduğunu bilmek için...Seni sevdim,aşkını doya doya yaşamak ve bunu seninle paylaşmak için birtanem ... Anladın mı ? Seni nasıl sevdiğimi..(anladınmı) çünkü ben sadece sevmiyorum aynı zamanda yaşıyorum seni..kısaca yeni her yeni bir güne seninle başlamak istiyorum ...En çok hoşuma gidende seni sevmek istemem, delicesine...aşıkcasına...ama en önemlisi seni severken hiç tereddütsüz sevildiğimi bilmek ...
Bazı duygular vardır anlatılamaz , anlaşılır sadece. Sevenin sevdiğini bilmesi kadar ; Sevilen de anlar sevildiğini.Sen anlıyabiliyor musun deli mavim ? Sen varsın ya her şey bambaşka gözlerimde...Gözlerimden anlamazmı yüreğin beni birtanem..Akrep bakışlarımdan,şahin kanadı umutlarımdan,mavilerimden anlamaz mı?
Olur olmadık yerde düşüyorsun aklıma ,ya da hep kuytularımda saklanıyorsun küçüğüm sensiz yapamaz oldum... Sen ben de KAN GİBİ...CAN GİBİ...TEN GİBİ..ZAMAN GİBİ VE GÜN GİBİSİN....Seni seviyorum daha önce kimseyi sevmediğim kadar..DELİ MAVİM...