Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - BİR İNSAN BU KADAR SEVERMİYDİ...
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 May 2006, 14:26   Mesaj No:1

cerenimo

Papatyam Paylaşımcı Üyesi
Durumu:cerenimo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 834
Üyelik T.: 11 April 2006
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart BİR İNSAN BU KADAR SEVERMİYDİ...

BİR İNSAN BU KADAR SEVERMİYDİ...

Bir insan bir insanı bu kadar sever mi..
ben uğrunda ölürdüm sevdim çünkü, kimdi neydi nasıldı umursamazdım severdim sadece ölürcesine...
şimdi hayatımı bir yanılgıyla nasıl mahfettiğimi anlıyorum evet hala seviyorum ama ben onu değil, onun bedenine gizlediğim ama kendi hayallerimde varettiğim kişiliği seviyorum...
onu değil onda sakladığım hayallerimi umutlarımı ve ben de saklı olan bakışlarını beni sevdiğine olan inancımı sevdim.

Sevdim onu ben. Sevdim nefesimdi derdim onsuz olmaz sanırdım oluyormuş sevdim onu ama o olmasa bile ben varım bunu geç olsada ferkettim..
evet sevdim ama karşılık beklemiyorum artık çünkü sevgi çıkarsız olmalı herşeyimden vazgeçerdim onun için çünkü ben onu sevdim çünkü sevmek bende fedakarlık ister sadakat ister ömür boyu bağımlılık ister..
ben sevdim o haketmedi ama ben yine sevdim.. bir bakışına aldandım belki, belki beni ona bu kadar bağlayan yine bendim. farkındayım şimdi. kendim yıktım beni. ben sebep oldum o acılara. göz yaşlarımın tek damlasına bile layık olmayan birini sevdim... sevmek güzeldi o zaman ve aslında pişman değilim...
bana onca acı çektiren sevgime çünkü bu sayede farkettim ki ben yalnız başıma da varım... hiç tanımadığım bir insan hayatıma girdi ve artık yok olmayacak olmasında bana benliğimi kazandıran aşkım sen olmasan bile ben varım işte ama sen yalancı bakışlarınla yalan yaşayacaksın hep...
gözler yalan söylemez diye duydum ama sende yalan söyleyenlerini de gördüm... yalancı sevgilim sevdim seni ama sen zerresini bile haketmedin sevgimin... yazık seni gerçek sananlara sen yoksun kiiiii..... "