Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Aziz Yıldırım'ın örgüt şeması
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 December 2011, 01:06   Mesaj No:3

umut

Papatyam Editörü
Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:umut isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1242
Üyelik T.: 19 February 2008
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Aziz Yıldırım'ın örgüt şeması

ŞİKEDE BAŞARISIZ OLAN DIŞLANIYOR

Örgütün kendi içerisinde bir yaptırım mekanizmasının bulunduğunun belirtildiği fezlekede, Aziz Yıldırım'ın kimi zaman örgüt üyelerini azarladığı, şike faaliyetlerinde başarısız olan örgüt üyelerinin örgütten dışlandığı, örneğin örgüt üyesi Doğan Ercan'ın şike faaliyetlerinde başarısız olması üzerine tekrar şike faaliyetlerinde görevlendirilmediği ve para dağıtımından pay alamadığı anlatılıyor.

Deniz'in kararını 1 hafta erteleyin

17 Mart tarihinde Fenerbahçe yönetisi Şekip Mosturoğlu ile Federasyon eski Başkanı Mahmut Özgener'in telefon konuşması dikkat çekiyor. Özgener'i arayan Mosturoğlu'nun Deniz Barış'ın Tahkim Kurulu'ndaki kararının 1 hafta ertelenmesini istediği kayıtlara yansıyor. Özgener ise "Keşke daha önce söyleseydin Tahkim Kurulu bugündü" ifadesini kullanıyor. Ardından Mahmut Özgener, Mosturoğlu'nu telefonla arayarak, "Karar çıkmış, gündüz arasaydın" diyor.

Aynı telefon konuşmasında Galatasaray-Fenerbahçe karşılaşması öncesinde ilginç diyaloglar yaşanıyor. Mosturoğlu yarın güvenlik toplantısına gideceklerini söylüyor. Mahmut Özgener, "Temsilciler Kurulu Başkan Vekiline dedim. Galatasaray kulübü ben o biletleri sattım diyormuş. Kardeşim ne olacak o camları kırıp atarlarsa. Biz sorumluluk almayız deyip ısrarla söyledim" demesi dikkat çekiyor. Mosturoğlu, "Tamam abi" yanıtını verirken, Özgener "Başkan da emniyet kanalına biraz baskı yaptırırsa iyi olur" demesi şeklinde konuşuyor.

"Bilerek oynamadım diyeceğim!"

Beşiktaş ile oynanan kupa finalinde kötü oynaması halinde Siyah-Beyazlı kulübe transfer edileceği iddia edilen İskender Alın, menajer Yusuf Turanlı ile yaptığı telefon görüşmesinde konu Abdullah Avcı'dan açılıyor. Alın, "İmzayı attıktan sonra diyeceğim ki kupa maçında bilerek oynamadım, oyundan çıktım" ifadelerini kullanıyor. Öte yandan menajer Yusuf Turanlı, İbrahim Akın'a şike parası önermekle suçlanırken İstanbul Büyükşehir Belediyeli oyuncu İskender Alın geçtiğimiz günlerde tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı.