Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - "Yahu siz ne zaman hakem olacaksınız?
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 February 2016, 16:29   Mesaj No:3

umut

Papatyam Editörü
Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:umut isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1242
Üyelik T.: 19 February 2008
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart "Yahu siz ne zaman hakem olacaksınız?

rainman sana cvp vermeyecektim ama nedenide objektif olamıyorsun bizim hiçbir zaman GS dostumuz olmadı olamazda biz fb yede çok futbolcu sattık fb dende çok futbolcu aldık geriye doğru gidersen bunları göreceksin araştırmasını yapabilirsin sadece biz futbolcuları elimizde tutamadık İstanbul sevdası diyelim bizim selçuğa verdiğimizin gs yarısını verdi biliyormusun açık çek önüne koyuldu ta o zaman 2.5 ,3 milyon yüro yaz kendin yazabilirsin denildi ama gs kaç para aldı dersin Fenerbahçe’nin, 2.5 milyon euro önerdiği Selçuk’u ikna etmek için Şampiyonlar Ligi’ni koz olarak kullandığıhalde bize sözde verdiği halde gitti gs hiç sevgi beslemiyorum fb neyse benim gözümde gs aynisi bunda ciddiyim sadce bize yapılan haksızlıkları kimse görmek istemiyorda tepkimiz onadır sezon başında hafızanı zorlarsan dolu dizgin lige girmişken beşiktaşı istanbulda yendik gs kendi sahamızda bizi nasıl katlettiklerini görmüşsündür herhalde bir anda bizi nasıl dağıttılar bunları görebiliyorsan bizlere hak vermen gerekir
sendende hiç duymadım ki Trabzona çok haksızlık yapılıyor diye sadece burnunuzun doğrusuna kendinize yapılmasında rakiplerimize bütün haksızlıklar yapılsın istiyorsunuz ben bunları kabul edemiyorum yazılacak çok şeyler var ama boş ver birşeyler değişmyor benim için spor sevgisi ölmüştür