Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - YARIŞMA'nın Sonuçları Belli Oldu...
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 April 2006, 16:29   Mesaj No:1

Papatyam

Papatyam Site Yöneticisi
Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:Papatyam isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1546
Üyelik T.: 11 March 2005
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart YARIŞMA'nın Sonuçları Belli Oldu...

YARIŞMA'nın Sonuçları Belli Oldu...

[size=18px]Bu haftanın en güzel sözünü seçiyoruz…[/size]

Haftanın 1. : beliz (Düşüncelerine dikkat et eyleme dönüşür! Eylemlerine dikkat et alışkanlıklara dönüşür! Alışkanlıklarına dikkat et kişiliğine dönüşür! Kişiliğine dikkat et kişiliğin kaderindir!)

Haftanın 2. : ihsan034 (Başarılı insane daima çözümün bir parçasıdır ; Her zaman bir programı vardır. İşe gelince “sana yardım edeyim” der. Her soruna bir çözüm bulur, olumsuz durumda bile bir çıkış noktası görür, “zor olabilir ama imkansız değil” der. / Başarısız ise daima sorunun bir parçasıdır ; Her zaman bir mazereti vardır. İşe gelince “bu benim işim değil” der. Her çözümde bir sorun görür, en olumlu durumda bile engel bulur, “mümkün olabilir ama çok zor” der.)

Haftanın 3. : pamukkale (“Hiçbir yerde aşırıya gitme, ölçülü ol. Keder doğruan seviçten kaç. Çabuk dost edinme, edineceklerini çabuk gözden çıkarma!…” / Atinalı Solon)

Haftanın 4. : sensei (Alem içre muteber bir nesne yok devlet gibi. Olmaya devlet cihanda bir nefes sihat gibi. Saltanat dedikleri ancak cihan gaygasıdır. Olmaya bath-u saadet dünyada vahdet gibi.” / Kanuni Sultan Süleyman)

[size=18px]Tabi Sadece Bunlar Değil[/size]

Haftanın En Kötü Sözü : Mekansız (Su akar yatağını bulur…)

Haftanın En Göze Hitap Eden Sözü : Ayeser

Haftanın En Son Sözü : nihale (Benim aklım, şuurum, benim gözüm kulağım hep sensing. Benim dilime gelen herşey sensing şemseddin. Senin gözlerinde yarın bugündür, dün şimdi ve şimdi daima. Gel ey tebrizin kızıl gülü. Gel çıkar kalbimden şu elem yanığı dikeni, gel ey tebrizin güneşi ya gel yada bizi yanına al… / Mevlana’dan Şemseddin’e)

Haftanın En Hareketli Sözü : anafor ( / “Rüyaların en güzelini görürken Tanrını sizi korumak için gönderdiği meleklerin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anınızda bile kimse size zarar veremesin.” / Safistike / [/img])

Haftanın En Taktire Şayan Sözü : ygokbulak (Korkağın başarısı iyi saklanmaktır…)

Haftanın En Nasihat İçeren Sözü : sahika (Dil kesni bir kılıçtır, nasıl keseceği bilinmez. Söz döndürmesi kolay olmayan ok gibidir. Dil harekete geçmeden evvel düşün. Belki bir DOSTU ÜZERİSİN, belki bir ALLAH ADAMININ KALBİMİNİ KIRARARSIN / Şehabeddin Ahmed)