Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - hukuka rağmen yüzsüzlük ve rezilllik
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 February 2008, 18:42   Mesaj No:1

u2s

Papatyam Paylaşımcı Üyesi
Durumu:u2s isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 835
Üyelik T.: 12 April 2006
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart hukuka rağmen yüzsüzlük ve rezilllik

hukuka rağmen yüzsüzlük ve rezilllik

Geçtiğimiz yıl garanti bankası yıllık bedel adı altında 30 ytl hesabımdan para kesti ve ben kartla tüketici sorunları heyetine başvurdum.heyet lehime karar verdi .garanti bankası bu karara itiraz ederek istanbul 4.tüketici mahkemesine dava açtı.mahkeme 2007/587 dosya numaralı davayı redderek lehime karar verdi ve bankanın yıllık bedel adı altında kestiği paranın yasalara aykırı olduğunu temyiz yolu kapalı olarak parayı tekrar bana iade etmesi gerektiğine karar vermiştir.bu karara rağmen garanti bankası parayı geri ödemediği gibi bu yılda 35 ytl kesti.bankayı icraya vermek üzere icaraya gittim ancak kartal1.icra müdiresi hanım banka seninle uğrtaşıyor diye sende bankayla uğraşmak zorunda değilsin biz günah keçisimiyiz gibi anlamsız bir cümle sarfederek bankayı aramamı en yetkili ile görüşmemi icra vereceğimi ifade etmem gerektiği aklını verdi.bunun üzerine garanti bankası aradığımda müşteri hizmetlerinden görüştüüm arkadaşa elşimde dosyların hazır olduğunu mahkeme kararının olduğunu hatırlattım ve parayı geri ödemeleirnin gerektiğini söyledim müşteri hizmektlerindeki görevli arkadaşımız bankaının gerçek yüzünü göstererek adeta dalga geçer ve türkiye cumhuriyeti mahkemelerinini kararlarını hiçe sayarak böyle bir uygulamamız yok şeklinde bir cevap verdi
garanti bankasının bu yüzsüzlüğünü ve kanun tanmamazlığını türkiye cumhuriyeti mahkemelerinini kararlarını hiçe saymasını protesto ve şikayet ediyorum

gelin dostlar türkiye cumhuriyeti mahkemeleri kararlarını hiçe sayan hukuk tanımayan garanti bankasını hep birlikte protesto edelim ve bu bankayala olan bütün ilişkilerimizi bitirelim herkeze saygılarımlar