Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Dünyanin En Güzel Dileği
Konu Başlıkları: Dünyanin En Güzel Dileği
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 April 2006, 00:20   Mesaj No:1

Mekansiz

Guest
Durumu:
Papatyam No :
Arkadaşları:
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:
Takdir Et:
Standart Dünyanin En Güzel Dileği

Dünyanin En Güzel Dileği

Yıllardır tuttuğum dilektin sen
Gerçekleşmesi imkansız olan
Gerçekleştiğinde beni mucizelere inandıran
Dünyanın en güzel dileğiydin sen

Gelişine yazılmış ilk dörtlük bu işte yar işte bu bana baharı yaşatan aşkının gelişine sevinen yüreğimin sesi bu.kışın tam ortasıydı aslında gelişin ama benim ruhumda bahar can bulmuştu.tabi ya sen bendeydin sen aşktın yıllardır tuttuğum dilektin yolunu gözlediğimdin ve işte gelmiştin nasıl baharı yaşamam ben şimdi dışarıdaki soğuk umrumda bile değildi...

Doğa bendeki bahara yetişmeye çalışıyordu evet o bahar için gün sayıyorken ben baharın en güzeli yaşıyordum taaa ki sen benden gidene kadar.bir anda içimde heryer buz tuttu sen gidince herşeyimi kaybettim çünkü herşeyim sendin sen yokken ben bir hiçim.dışarıdaki kara kıştan daha kara kışlara saldında gittin beni bana yetişmeye çalışan doğa şimdi baharın koynunda bense kara kışlardayım sensiz.sen yoksun sensiz bahar umrumda bile değil...

Hani hep yıldızlar kayarken dilek tutulur ya
Bende seni her yıldız kayışında diledim
Bu yüzden olsa gerek
Bir yıldız misali elimden kayıp gidişin..

Defa Kayıp Gitme Ne olursunn... Sana aşkımı İlan Ettim Sende Bana Ben Doğru Kişi Değilim Diyorsun Ya Gülüm.. Sen Değilsen Doğru Kişi Neden Her Güne Senle Başlayıp Senle Bitiriyorum.. Ben Mekansizim Sen Mekanimsin Bu Defa Beni Anla ne Olursun.. Bitsin bu Kara Kışım Bitsin Bu yanlizliğim Sevsin Bu Taş Kalbim.. Sevmeyecek İse Sölede bu Kalbi Acımadan İyade Edelim.... Bende Fazlalık Durmasın...
Dersinyaa Kalp Sevmez Beyin Sever Bu Defa Ben Sende Olan Beynimide İade Etmeye Hazırım Ama Heryerime Her Noktamda Hissettiğim Seni Nasil Atacağim Ben Ya Gelde Yada Git Ya Meaknım Ol Yada Mekansizda Bri Son Bulll......