Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - 'Düşerse düşsun Uçak babanın mali midur'
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 July 2006, 10:17   Mesaj No:1

mevlutgunes

Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:mevlutgunes isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 164
Üyelik T.: 01 March 2005
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart 'Düşerse düşsun Uçak babanın mali midur'

'Düşerse düşsun Uçak babanın mali midur'

Temel bir gün babasından kendisine bir bilgisayar almasını istemiş.Babasıda ona istediği gibi bir bilgisayar almış.Fakat Temel kulanmayı bilmediğinden babasından bilgisayarı aldıkları kişiden ona bilgisayar kursu vermesini istemiş. Bilgisayarcısı Temele tam iki yıl boyunca günde iki kere giderek temele ders vermiş.İki yıl sonra bilgisayarcısı ona 'Kullanmayı iyi öğrendinmidiye sorunca Temel 'Herşeyi iyi öğrendimde bilgisayarı nasıl açacağımı bilmiyorum' demiş.

Temel 108 kişiyi otobüsüyle ezdiği için bir reyaliti şova çıkar.Sunucu Temel'le neden bukadar kişiyi ezdiğini sorar. Temel'de:Otobüsle gidiyordum birden firenim patladı ve birkaç dakika sonra bir yol ayrımına geldim,sağımda bir çocuk , solumda ise pazar vardı.Pazara gitsem yüz yüzelli kişi ölücek,çocuğu ezsem birkişi tek ölücekti'Sunucu:'Yoksa pazaramı girdiniz',Temel:'Hayır çocuğu ezmeye karar verdi ama şansızlık oki çocuk beni görüp pazara kaçtı bende çocuğun öldürmek için pazara gittim'diyerek yanıtlamış.

Temel bir gün Dursun'la bir idaya girmişler.Temel Dursuna demişki:ben bir konser versem,konser salonunun yarısı benialkışlar demiş.Dursun'da biraz zor alkışlarlar demiş ve idasına girmişler.Temel konser vermiş ve salonun yarısı alkışlamış diğer yarısıda yuh cekmiş ve sonuçta idayı Temel kazanmış.Dursun Temel'le demişki:Helal olsun salonun yarısı seni alkışladı' demiş.Temel'de:Salak,onlar beni değil,yuh çekenleri alkışladılar',demiş.

Temel,Dursun'un doğum gününe gitmiş.Dursun'a güzel bir portre almış.Dursun bunu çok beğenmiş ve Temel,Dursun'a:'Bir sandalye getirde şunu duvara asalım' demiş ve sandalyeden düşüp biryerini kırmasındiyede sandalyenin üzerine bir gazete sayfası sermit.Sandalyeyi gören Temel:Haçen niye gazeteyu getirdun,benim poyum yeterdu'.

Temel bir gün okulda ögretmenine 'Öğretmenum ben pir dakuka önce yaptuğum şimdu unutayrum'.Öğretmenide'Neden hatırlamaya gayret etmiyorsun'demiş.Temel'de:Neyu hoçam'demiş.

Temel'le Dursun uçağa binmişler.Uçak düşmek üzereymiş.Ama Temel uyuyormuş,Dursun'da Temele'La Temel uçak düşi'demiş. Temel sesini çıkarmamış.İkinci kere 'Temel uçak düşi' demiş.Temel gene sesini çıkarmamış.Üçüncü kere 'Temel uçak düşi' demiş.Temel bu sefer 'Düşerse düşsun Uçak babanın mali midur' demiş.