Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - HAYATA BAKIŞ
Konu Başlıkları: HAYATA BAKIŞ
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 May 2006, 14:27   Mesaj No:5

REHA

Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:REHA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 553
Üyelik T.: 07 October 2005
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart RS

Yer: ODTÜ Stadı
Tarih: Geçen cuma

Tarkan konserinin ardından Teoman Adam ile sahaya girerek yurtlar tarafından bir çıkış aramaya koyulduk. Sahnenin kurulduğu yerin hemen sağında kalaslarla eğreti olarak kapatılmış bir açıklık bulunca hemen oraya yöneldik. Tam geçmeye niyetlenirken karşı taraftan gelip bu açıklıktan geçen bir amca belirdi ve bize “bu taraftan çıkış yok arkadaşlar” dedi.

Şimdi o gün orada “önemli bir şahsiyet” olunca haliyle bolca takım elbiseli terminatör ve ek yasaklar da beraberinde geliyor. Ben de bunu bu gibi bir yasak olarak anlayıp şöyle bir ukalalık yaptım ve hemen ardından aynı yerden geçtik: “Nereden yok bu çıktığınız yerden mi?”. Yaklaşık 15 saniye sonra Teo ile teller ve ağaçlar arasında kapandaki fare gibi kalınca aslında amcanın gayet iyi niyetli olarak bizi uyardığını ve benim söylediklerimden sonraki sessizliğinin ise “Ne haliniz varsa görün” anlamına geldiğini anladık ama artık çok geçti; bir bok yemiştik ve geri dönüp aynı amca ile karşılaşırsak, amcanın suratındaki “Ben size dememiş miydim?” anlamına gelen pis gülümseme eşliğinde kafaları öne eğerek hızlı hızlı yürüme riski vardı. Bu riske giremezdik. Kah ağaçlara basarak kah tellerin arasına ayakları sıkıştırıp tırmanmaya çalışarak diğer tarafa geçmeyi başardık. Sağımız solumuz çizilmişti ama mutluyduk. Üstelik, belki de amca bizi eğreti çıkışın hemen orada beklemişti pis pis sırıtmak için ama ona istediğini vermemiştik. Yaa amca, oradan çıkış varmış..
http://baris.feyvi.org/blog/2005/09/...lu-yapacaksin/

BİRDE HASTAHANE KÖŞELERİNDE
[/size]