Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Komik Haberler
Konu Başlıkları: Komik Haberler
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 April 2007, 23:02   Mesaj No:1

mavera

Guest
Durumu:
Papatyam No :
Arkadaşları:
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:
Takdir Et:
Standart Komik Haberler

Komik Haberler

Karı-koca Çıktılar (Gerçek Haber) (08.02.2005)
Ürdün'de internet aracılıyla tanışıp birbirini seven çiftin sanal aşkı, ilk buluşmanın ardından, karı-koca olduklarını anlamalarıyla son buldu. Petra haber ajansı, Bekir Melhim ve eşinin fikir ayrılığı nedeniyle aylardır ayrı olduklarını, ancak sıkıntı ve şansın çifti internetteki bir sohbet ortamında yeniden buluşturduğunu duyurdu. İnternette kendini bekar, kültürlü, dindar ve okumayı seven biri olarak tanıtan, Adnan takma adını kullanan Bekir, Cemile takma adıyla sohbet ettiği eşi Sana'ya aşık oldu. Giderek büyüyen sanal aşkın ardından çift, evlilik planları yapmaya başladı. Ancak evlenmeden önce yüz yüze görüşmek gerekiyordu ve çift buluşmaya karar verdi. Çift, daha ilk buluşmasında büyük sürprizle karşılaştı. Bekir, Sana'yı gördüğünde 3 kez 'boş ol' diye bağırırken, Sana bayılmadan önce 'Sen sadece bir yalancısın' diyebildi.

67 Yaşında Anne Olacak! (Gerçek Haber) (31.12.2005)
Romanya'da kısırlık tedavisi gören 67 yaşındaki bir kadın profesörün ikiz bebekleri olacak. RealitaTV kanalının haberine göre, dokuz yıl boyunca kısırlık tedavisi gören Adriana İliescu adlı emekli kadın profesör, şu anda yedi aylık hamile. İkizlerini dünyaya getirmesi halinde İliescu, dünyanın en ileri yaşta doğum yapan kadını olacak. Kaynak:e-kolay.net
Kaynak: eMRe

Gizli Numara (06/05/2004)
Dün akşam saatlerinde Çorum'da yaşanan bir olay duyanlara 'bu kadar olur' dedirtti. Lise öğrencisi C.S. telefonunu aldı eline başladı rehberde kayıtlı tüm numaralara çağrı bırakmaya. Son kişiyide çaldırdıktan sonra karşılık gelmesini bekledi. Aradan 2 saat geçmesine rağmen bir tane bile çağrı gelmemişti. C.S. hıçkırıklar içinde demek bu koca dünyada bir tane arkadaşım bile yok, artık yaşamamın hiçbir anlamı kalmadı diyerek evdeki tüm sarımsak ve soğanları(yaklaşık 2 çuval) yiyerek intihar etti. C.S. tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olayın ardından C.S.'nin telefonunu inceleyen polisler telefon ayarlarından numaranın gizlendiğini tespit ettiler. Polisler faili ya da failleri arıyor. Belkide bu caniler aramızda dolaşıyor olabilir!

Canlı Yayında... (Gerçek Haber) (11/03/2004)
Trabzon'da yerel Akça Televizyonu'nda haftada bir yayınlanan ‘‘Müzik Ziyafeti' programını hazırlayan mahalli sanatçı İsa İlhan, geçen haftaki programında Temel fıkralarını aratmayan bir sürprizle karşılaştı. Her programında olduğu gibi izleyici istekleri almaya başlayan İlhan, canlı telefon bağlantıları yapmaya başladı. Bir kaç telefondan sonra bir bağlantı daha yapan ve türkü isteği almayı bekleyen İlhan, ‘‘İsa abi, ben sizin mahalledeki tüpçü Rıfat. İstediğin tüpü eve götürdük fakat patron, ‘veresiye olmaz, parasını alın' dedi. Şimdi dükkándayız. Televizyonda seni görünce bunu söylemek için aradım’’ sözlerini duyunca şoke oldu. Neye uğradığını şaşıran İsa İlhan programa beş dakika reklam arası verdi. Kaynak:hurriyetim.com

Bilmeden Rekor Kırdı (08/03/2004)
Urfa'da çocukluğunu yaşayamadığını düşünen Kazım Laleli, yaşamadığım şeyleri yaşamam için hala şansım var, diyerek bakkala koştu. Bakkalcı amca bana bir lolipop, diyen Laleli lolipopun nasıl yeneceğini bilmediği için direk yutmaya kalktı. Müşterisinin nefes alamadığını gören bakkal sahibi önce gazetecileri sonra da ambulansı çağırdı. Olayın ilginç yanı ise Laleli'nin bu olay sırasında en uzun süreli nefes tutma rekoru ile Guiness'e girmesiydi.

Dönerek Öldüler (8/3/2003)
Bugün Ankara Gençlik Parkı'nda yaşanan bir olay Türkiye'yi hayretler içinde bıraktı. Luna Parkın 2 kafadar gece bekçisi Hasan Yanbasan ve Memduh Düzkoşan, park kapandıktan sonra, dönen salıncaklara binmeye karar verdiler. 2 kafadar seans süresini ayarlamayı unutunca, bütün gece dönen salıncaklarda dönerek hayatlarını kaybettiler.

İndirim! (11/9/2002)
KHA 'dan alınan verilere göre İstanbul ve Ankara başta olmak üzere tüm büyük şehirlerimizde indirim yazan vitrinler bayanlara mıknatıs etkisi yapıyor. Şu anda milyonlarca kadın vitrinlere yapışmış durumda. Emniyet müdürü konu ile ilgili olarak ; kurtarma çalışmalarının devam ettiğini açıkladı ve bayanların evlerinden dışarı çıkmamalarını istedi.

**Gülümsemenizde benim de payım olsun istedim.