Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Devlerin Aşkı...
Konu Başlıkları: Devlerin Aşkı...
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 April 2006, 15:55   Mesaj No:3

beliz

Papatyam Paylaşımcı Üyesi
Durumu:beliz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 792
Üyelik T.: 24 March 2006
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Devlerin Aşkı...

devlerin aşkı büyük olur ya dağlar yerle bir olacak ya kıyametler kopacak yada dünya batacak senden öyle ayrılacağım!
Zamana bırakalım olur! Bir hata yaptım, gerekli özürü diledim yetmedi...Israrla devam etmek istiyorsun birşey diyemem, duygularına gem vuramam... Bende zamana bırakacam herşeyi, seni de, kendimi de...Emin olduğum birşey var, tılsımı bozulmuş beraberliğimizin... Bugün gün boyunca hiçbirşey yokmuş gibi davranmaya çalıştım yolladığım sms lerle...Ama nafile...Hala kanıyorsun...Dedim ya kızamam... Seninle her defasında bu hatamı yaşamaktansa, kendi ipimi kendim çekerim...Evet ipimi diyorum, çünkü sensizlik benim için adeta bir son....Dün de böyleydi, bugün de böyle, yarında böyle olacak...Ama zaman yine galip gelecek elbet, geride bıraktığı acılarla...

Beceremedim...Evet senle olmayı beceremedim ben...itiraf edeyim ki her defasında yanlış olan, hata yapan bendim..Bunu içten söylüyorum...Sen sevginde narin, ürkek, dolu doluydun...Ben ise kaba, cesur ve acımasız..Acımasız diyorum çünkü hiçbir insan sevdiğine "senden midem bulanıyor" diyemez... Kendimde değildim dediğmde...Öfkeliydim elbet, alkollüydüm...Olsun...Sevgimi böyle bir zamanda muhafaza edemiyorsam demekki eksiğim ben... Hatalıyım. Cezamı çekecem, en adil şekilde... Kendime verebileceğim en adil ceza seni senle bırakmak...Bunu başarabileceğime inanıyor muyum ?hayır, çok acı çekecem, isyan edecem herşeye, içimden çığlıklarım eksik olmayacak...Ama başka türlü anlamayacksın, çarem yok, öyle anladım...

Bir gün kendimi sana daha iyi anlatacam...Bunu bir şekilde yapacam... Ve eminim tandığın ben'den nefret edeceksin belki... Ama yeni ben'i daha çok seveceksin...Çaresizliğimi, neden herşeyin böyle geliştiğini daha iyi anlayacaksın...Öyle umuyorum...

Sana çok alışmıştım..Sanki var olduğumdan beri sen vardın hayatımda...Çünkü sen, bende, senden önceki herşeyi sildin...Sen oldun sadece, bir sen vardın herşeyimde, herşeyimde...

Senden önce hayatımde büyük bir boşluk vardı. Sen geldiğinde boşluk dolduran biri değildin, ama gittiğinde yeri dolduralamayacak birisin...Ne yapayım buraya kadarmış..Dedim ya beceremedim...

Sana çok acı verdim, beni affet bu sana verdiğim son acım olacak, özür diliyorum bu yüzden...

Seni çok özlicem...Çok sarsılacam biliyorum..Çok acı çekecem...Bunu hiç unutma... Belki sana verdiğim acıları alırım böylece...

Seni unutamayacağım asla...İnanmıyor musun? Yemin edeyim mi? Seni hatırlamadan bir günüm geçerse eğer o gün benim sonum olsun...İnandın mı şimdi?

Seni kırdım çoğu zaman, bunun altında yatan nedenler sana yetemediğim, yanında oalmadığım hisleriydi...Kıskanıyordum seni ayrıca...Hala da kıskanıyorum... Bitirdi işte bu kıskançlığım herşeyi...

Lütfen üzülme olur mu? ... Derslerini sakın aksatma..Bu iki isteğim için söz ver hadi... Söz verdiğini düşünüyorum...Teşekkkür ederim...

Sende beni unutma olurmu, çünkü senin de beni düşündüğünü düşünerek teselli arayacağım...

Bir daha kimseyle tavala oynamayacağım, iki kişilik koltukta sinemada film de izlemeyeceğim... O mutluluğum senle kalsın istiyorum... Unuturmuyum vapuru deli... Bulmacaları da unutmadım elbette...Ya seninle sevişmeyi... Omuzlarından öpmeyi...Teninin kokusunu, herşeyini herşeyini...Bak aklıma geldi şimdi, gecenin bir vakti otel odamızdan seni öperek karanlığa bakmayı da.... çok şey var aslında içimde yer eden ama bağışla beni kafam karışık şu an, hatırlayamıyorum...Tamam bak birini daha hatırladım...Çorbacıda çorba içişimizi...Kabul et o gece kafan iyiydi Tamam tamam kızma gülmedim tebessüm ettim...

Sen benim hayatımda karşıma çıkan en iyi şeydin...Öyle kalacaksın...

Senin bana olan sevginin eridiğini hissettim bir kaç gündür...Kızmıyorum, suçlamıyorum kesinlikle... Daha fazla kalırsam aşkımızın bitişinin her anına şahit olacağımı düşündüm...Buna katlanamazdım...İşkence çekerek ölmek gibi birşey bu... Ben bi kerede ipimi çekmeyi seçtim bu yüzden...

Seni sevdim, seviyorum, seveceğim...Bebeğim...