Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - CUMANIZ MÜBAREK OLSUN
Konu Başlıkları: CUMANIZ MÜBAREK OLSUN
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 October 2006, 08:26   Mesaj No:141

mevlutgunes

Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:mevlutgunes isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 164
Üyelik T.: 01 March 2005
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart CUMANIZ MÜBAREK OLSUN

EN GÜZEL'İN SELÂMINCA YÜREKLERE:ES-SELÂMU ALEYKUM VE RAHMETULLÂHİ VE BEREKÂTUHÛ.......
RABBİM GÖNÜLLERE ŞİFA VERSİN İNŞAALLAH....MERHAMETİNE SIĞINDIK MAĞFİRET ETSİN İNŞAALLAH.....
YÂ RABBBBBBBBBBBBB;HACI BAYRAM-I VELÎ SEMASINDAN AÇTIK ELLERİMİZİ SANA;KABUL EYLE NİYAZLARIMIZI.....RIZA GÖSTER DERTLİ VE DE GÜNAHKÂR YÜREKLERİMİZE....SEN Kİ HER ŞEYE KADİR OLANSIN YÂ RABBBBBBBBBBBBB......
Allahım! Peygamberin Muhammed aleyhisselam, dostun İbrahim aleyhisselam, sırdaşın Mûsâ aleyhisselam, Kelîme ve ruhundan olan Îsâ aleyhisselam hürmetine, Mûsâ’ya inen Tevrat, Îsâ’ya inen İncil, Dâvûd’a inen Zebûr, Muhammed aleyhisselâma inen Kur’ân hürmetine, bütün peygamberlerine yaptığın vahiy hürmetine, Mahlûkâtın üzerindeki kazâ ve takdîrin, Senden isteyenlere verdiğin, fakir ettiğin zenginler, zengin ettiğin fakirler, hidâyete ulaştırdığın kimseler hürmetine; Mûsâ Aleyhisselâma bildirdiğin, kulların rızıklarını böldüğün yeryüzünün, hareketten sükûna erdirdiğin dağların, ayakta tuttuğun, arş-ı âzamı taşıttığın ism-i âzamın hürmetine; Kur’ân-ı Kerîmde nâzil olan Samed, Ahad ve Tâhir isimlerinin hürmetine; gündüzleri aydınlatıp geceleri karartan İsmin hürmetine; azamet-i Kibriyân ve nûr-i vechin hürmetine, Güzel Allahım dualarımızın kabulünü SENDEN yalnız SENDEN dileriz. Kuvvet ve kudret ancak SENDENDİR. Yâ erhamerrahimîn.AMİN.

Allah’ım her şeyi kaplayan Rahmetinden, önünde her şeyin boyun eğdiği Kudretinden, her şeye gücü yeten Kuvvetinden, her şeyi kuşatan İlminden, her şeyi aydınlatan nurundan istiyorum ve bekliyorum Rabbim. Bil ki Sana muhtacım.Ey Rabbim değil mi ki Sen kullarına bana yönelin, benden isteyin dualarınızı kabul edeyim dedin. İşte ben de yüzümü Sana çevirdim, elimi Sana uzattım. Silahı ağlamak ve sermayesi ümit olan şu kulun Senin kapına geldi, eğer affeder merhamet edersen bu senin şanındır. Ama eğer bağışlamazsan hangi kapıya gideyim? Hangi kapı var? Senden başka Rab yok ki onun kapısına gidilsin. Tüm zerrelerimle Sana sığınıyorum Rabbim şefkatinle, rahmetinle kucakla beni.Hatalarımı affet, dualarımı kabul et. Gönlümüzde olanları hakkımızda hayırlı eyle Güzeller Güzeli Allah’ım. AMİN.

KAPINDAN GERİ ÇEVİRME YÂ RABBBBBBBBBBBBB....AFFEYLE BİZLERİ.....
HAYREYLE CUM'AMIZI...........
VESSELAMMMMMMMMMM...