Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - TUZLU KAHVE(okuyun çok güzel)
Konu Başlıkları: TUZLU KAHVE(okuyun çok güzel)
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 August 2006, 10:52   Mesaj No:1

gozdem

Papatyam Paylaşımcı Üyesi
Durumu:gozdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 809
Üyelik T.: 29 March 2006
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart TUZLU KAHVE(okuyun çok güzel)

TUZLU KAHVE(okuyun çok güzel)

kıza bir partide rastlamıştı harıka bırseydı o gun peşinde okadar delıkanlı vardıkı partının sonunda kızı kahve içmeye davet etti kız parti sonunda dikkatini çekmeyen oğlanın davetine

sasırdı ama tam bır kıbarlık gösterisi yaparak kabul etti hemen kösedeki küçük cafeye oturdular

delikanlı okadar heyecanlıydıkı kalbinin çarpmasından konusamıyodu onun bu halı kızında huzurunu kaçırdı ben artık gıdeyım demeye hazırlanırken delıkanlı garsonu çağırdı

bana bıraz tuz getırırmısınız dedı kahveye koymak için yan masalrdan bıle saskın yuzler delıkanlıyabaktı kahveya tuz delıkanlı kıpkırmızı oldu utangaç ama tuzu kahvesıne doktu

içmeye basladı kız merakla garıp bır ağız tadınız var dedı

delikanlı anlattı:

çocukken denız kenarında yasardık hep denız kenarında ve denızde oynardım denızın tuzlu suyunun tadı ağızımdan hiç eksık olmadı bu tatla buyudum ben bu tadı çok sevdım

kahveme tuz koymam bundan ne zaman o tuzlu tadı dılımde hıssetsem çocukluğum denız kenarındakı evımızi mutlu ailemi hatırlıyorum annem ve babam hala odenız kenarında

oturuyolar onları ve evımızı oyle ozluyorumkı bunları soylerken gozlerı nemlenmıstı delıkanlının kız dınledıklerınden çok duygulanmıstı içini bu kadar samımı doken evını ailesını bukadr ozleyen adam

evi aileyi seven biri olmalı evını dusunen evını arayan evını sakınan bırı ev duygusu olan biri kızda

konusmaya basladı onunda evı uzaktaydı çocukluğu gıbı oda ailesini anlattı sırın bır sohbet olmustu tatlı ve sıcak

vede sohbet oykumuzun harkulade baslangıcı olmustu tabı bulusmaya devam ettıler ve herguzel oykude olduğu

gıbı prenses prensle evlenmıstı vede sonuna kadar çok mutlu yasadılar prenses ne zman kahve yapsa prensıne

içine tuz koydu hayat boyu onun boyle sevdiğini biliyodu çünkü

40 yıl sonra adam ayat veda ettı ve karısına aç diye bir mektup bıraktı söyle diyordu satırlarında

sevgilim birtanem lütfen benı affet butun hayatımızı bır yalan uzurıne kurduğum için beni affetsana hayatımda bır kere yalan soyledım

tuzlu kahvede ilk bulustuğumuz gunu hatırlıyormusun öyle heycanlı ve gergındımkı seker dıyecekken tuz ağızımdan çıktı sen ve herkes bana bakarken okadr utandımkı

yalanla devam ettım bu yalanın bızım ilişkımızın temelı olacağı hiç aklıma glmemıstı saan gerçeği anlatayı defalarca dusndum ama her defasında korkudan vazgeçtim simdi oluyorum ve artık

korkamam için hiç bir sebeb yok işte gerçek ben tuzlu kahve sevmem o garıp ve rezıl bı tat ama senı tanıdığımdan itibaren o rezil kahveyi içtim hemde zerre pişmanlık duymadan

senınle olmak hayatımın en mutlu anı ıdı ben bu mutluluğu tuzlu kahveye borçluyum dunyaya bır daha gelsem herseyı yenıden yasamk senı yenıden anımak ve butun haytımı senınle

geçirmek isterdim ikinci bir hayat boyu tuzlu kahveyı içmek zorunda kalsamda yaşlı kadının gözyaslarını mektubu sırılsıklam ıslattı laf açıldığında kadının bır tuzlu kahve nasıl

birsey diye sordu gözleri nemlendı kadının ve çok tatlı dedi