Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - O'na...
Konu Başlıkları: O'na...
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 February 2006, 11:18   Mesaj No:39

Papatyam

Papatyam Site Yöneticisi
Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:Papatyam isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1546
Üyelik T.: 11 March 2005
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Ben Hep Yanındayım... Kerim ÇOLAK'dan...

[size=18px]Ben Hep Yanındayım...[/size]

Sana hissedebildiğinden daha yakınım ben, bakma böyle uzaklarda oluşuma. İmkansız değil sevgimiz, yeter ki yüreğinin bir köşesinde her zaman yer ver bana. Seni, sevgilerin bir sakız gibi çiğnenip şekeri bittikten sonra atıldığı dünyada, mucizelerden umudumu kesmişken buldum ben. Şimdi nasıl kaybederim, nasıl vazgeçerim bu sevgiden?

Bana ihtiyacın olduğunda, uzun, uzun gözlerinin içine bakışımı hatırla. O gözlerde sevgiyi, mutluluğu gördüm hep... Uçsuz, bucaksız, bana her zaman en doyumsuz sevda öyküsünü hatırlatan sevgiyi. Gözlerine bakarken sana dokunmanın bende bıraktığı etkiyi biliyormusun ? Dünyayı unutuyorum, başka bir ben oluyorum. Sadece o anın içinde kayboluyorum, sonraya dair her şey anlamını yitiriyor. Varsın olmasın yarın ne çıkar? Öylece kalmak istiyorum sonsuza dek.

Ya da yüreğimde yaşattığım sana dokunuşlarımı... Ah, ne büyük mutluluktur o. Dokunuyorsam sana yanı başımdasındır, bunu düşünmek bile öyle güzel ki.. Teninin ateşi yakmalı beni. Her dokunuş ayrı bir mutluluğa dönüşmeli. Yüreğimden kuşlar havalanmalı, mideme sancılar girmeli, büyük ve bitmeyecek bir tutkunun kölesi olmalıyım.

Sana, bende bıraktığın o tarifsiz heyecanı anlatmakta zorlanıyorum. Susuşlarım bundandır belki de. Sözcükleri seçerken “bu değil” diyorum. “Bu sözcük yetmez sevgimi anlatmaya , tarif edemez içimdeki heyecanı...” Varsa soru işaretleri aklında, sil hepsini, sevgiyi sorulara yüklemenin anlamı yok. Sevgim, her şeyden daha gerçek çünkü.

Hayatı senin varlığını hissederek yaşamak, senin de beni sevdiğini bilmek Allah’ın bana verebileceği en büyük ödül. O ödüle sonsuza dek sahip çıkacağım. Çünkü böyle bir sevgiyi bir daha bulabilmenin kolay olmadığını biliyorum. Ben seninle mutlu ve huzurlu olmak, seni sevmeye devam etmek, yokluğunda bile seni yanımda bilmek istiyorum. Sevdam , seni de beni de bugünden çok ötelere taşıyacak.

Olur da bir gün, bu aşkın ağır geldiğini düşünüp bir başka yola yolcu olmaya karar verirsen, bileceğim ki kendin için en iyi olanı seçtin. Sensiz olmak bana çok koyacak, üzüleceğim, kahrolacağım ama katlanacağım. Yüreğimdeki sana ait olan hatıralara sığınıp bakışlarını, dokunuşlarını hatırlayacağım. Öyle ya da böyle bitanem, ben hiçbir zaman sensiz olmayacağım ve olmayıda düşünmüyorum...

Kerim ÇOLAK