Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Hiç Ulaşmayacak Mektup
Konu Başlıkları: Hiç Ulaşmayacak Mektup
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 March 2006, 12:14   Mesaj No:1

Mekansiz

Guest
Durumu:
Papatyam No :
Arkadaşları:
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:
Takdir Et:
Standart Hiç Ulaşmayacak Mektup

Hiç Ulaşmayacak Mektup

Gerçekleri unutup hayallerde yaşamak mı, yoksa gerçekleri kabullenip hayallere hapsolmak mı? Hangisi daha kötü bilmiyorum.. Hangisini seçersem seçeyim sensizim.. Hangisini seçersem seçeyim acı çekiyorum..

Beni en son aradığında söylediklerimi düşünüyorum.. Mecburdum.. Beni unutmalıydın.. Böyle nereye kadar gidebilirdi ki.. Birimizin kendini feda etmesi gerekiyordu.. Senden önce ben ettim.. Sen bilmiyorsun ama ben telefonu kapatınca çok ağladım.. Hala zaman zaman ağlama krizlerim tutuyor.. Bazı anlar oluyor dayanamayıp seni arıyorum.. Ama telefonun kapalı.. İyi ki de kapalı.. Yoksa buralarda duramaz yanına koşardım.. Sevdiğimin yanına..

Birbirimize hep sevgimiz için güçlü olmamız gerektiğini öğretmeye çalışırdık.. Umarım sen benim sevgim için güçlü olmuş kendine yeni bir hayat kurmuşsundur.. Ben mi.. Kurmaya çalıştım ama olmadı.. Herkeste seni aradım.. Senin gözlerini, nefesini, tenin sıcaklığını.. Ama hiç kimsede bulamadım… Hiçbir zamanda bulamayacağımı biliyorum..

Umarım mutlusundur sevdiğim.. Karanlığımda boğulmana izin veremezdim.. Senin için elimden gelen tek şey buydu…

Seni Seviyorum Ve Daima Seveceğim..